27 Грудня 2022
547
![У Прилуках під час пожежі врятували господаря фото У Прилуках під час пожежі врятували господаря фото](/image/news_small/2022/12/27_115328_news2_321821981_872755274073667_753140660373617219_n-e1672132565713-780x470.jpg)
26 грудня о 19:26 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в Прилуках.
За викликом оперативно до місця події прибуло 2 відділення 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 9 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки. На час прибуття рятувальникам повідомили небайдужі громадяни, що всередині оселі може знаходитись людина. Під час пошукової операції в одній з кімнат будинку співробітники ДСНС виявили господаря помешкання та одразу вивели його на свіже повітря.
Вогнеборці пожежу о 19:35 локалізували та о 20:00 остаточно ліквідували. Вогнем пошкоджено стіни, покрівлю будинку та майно.
Причина пожежі встановлюється.