Завантаження ...
banner
banner

Чергова футбольна перемога "Динамо"

Цього разу під удар однієї з найсильніших команд міста "Динамо" потрапив "Аграрник", команда Агротехнічного інституту. Матч починався за переваги "Аграрника", який відразу кинувся атакувати суперника і притис його до власних воріт.

Футбол на спартаку ніжин, ніжин футбол, ніжинська футбольна ліга

Цього разу під удар однієї з найсильніших команд міста "Динамо" потрапив "Аграрник", команда Агротехнічного інституту. 

Матч починався за переваги "Аграрника", який відразу кинувся атакувати суперника і притис його до власних воріт. Тим не менше, ці атаки успіху не принесли. А от контратака "Динамо", хвилині на 15-й матчу, завершилася голом. 1:0, рахунок відкрив Павло Давидов.
 
Друга половина тайму пройшла у більш-менш рівній боротьбі. Так само почався і другий. Основна боротьба відбувалася в центрі поля. А от ближче до кінця гри аграрники відверто підсіли, почали пропускати швидкі атаки, які відмінно використали динамівці. За 20 хвилин другого тайму гравці "Динамо" забили 4 сухі м’ячі: відзначилися Степан Литвиненко, Роман Литвин, Антон Смоляр та Дорошенко Іван.
 
Тим не менше шанси забити у "Аграрника" все ж були, але скористатися ними гравці цієї команди не змогли. Остаточний рахунок матчу – 5:0 на користь "Динамо", яке без жодної поразки лідирує у чемпіонаті міста. "Аграрник" же залишився на четвертому місці, але все ще зберігає шанси поборотися за друге місце чемпіонату.
 
Сьогодні о 17-й годині відбудеться наступна гра чемпіонату – на стадіоні «Спартак» команда НДУ, яка бореться за призові місця чемпіонату зіграє з одним з аутсайдерів турніру - "Дельфіном".
 

Футбол на спртаку ніжин, ніжин футбол, ніжинська футбольна лігаФутбол на спртаку ніжин, ніжин футбол, ніжинська футбольна ліганіжин динамо, футбол динамо, ніжин

Ніжинська футбольна ліга

Олександр Малаш
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі