Завантаження ...
banner

Перемога у змаганнях з армреслінгу збірної команди Ніжинської поліції

01.jpg

Відбувся фінал Кубка начальника Головного управління Нацполіції в Чернігівській області з армреслінгу. У змаганнях брали участь команди поліцейських з усієї області.

 

Такі змагання ініціював керівник поліції області Володимир Нідзельський. Організувала проведення турніру ГО «Спортивний клуб поліції Чернігівської області».

 

– Любов до спорту, фізична підготовка та здоровий спосіб життя – обов'язкові якості для шкірного поліцейського. Війна показала, що у єдності наша сила. Під час таких спортивних заходів ми ще більше об'єднуємося та загартовуємо наш командний дух. Учасники боролися гідно та по-справжньому. Упевнень, що всі отримали чудові емоції від змагань,

 

 

– сказавши начальник ГУНП у Чернігівській області Володимир Нідзельський.

Найсильнішою командою з армреслінгу серед поліцейських стала збірна команда Ніжинського відділу поліції. Інше місце посіла збірна команда роти поліції особливого призначення, а третє – Корюківського райвідділу поліції.

У ваговій категорії до 75 кг перше місце виборів Денис Козаченко з Прилук, у категорії до 90 кг переміг Віктор Здота з конвойної служби, а у категорії понад 90 кг переможцем став Артем Науменко з Корюківки.

Переможцям та призерам турніру начальник ГУНП вручив кубки, медалі та подарунки.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу  https://t.me/My_Nizhyn  та  Вайбер