Завантаження ...

"Фрунзівець" розбитий на своєму полі

Фото.
Перш за все – це був найкращий матч з тих, які доводилось бачити на «Спартаку»: високі швидкості, інтенсивність гри, кількість боротьби на полі – захоплювали. Почалося все з перших хвилин і тривало до останньої.

Фрунзівець ніжин, ніжинська команда фрунзівець, футбол нежин, олександр малаш фотограф

Після того, як 18 серпня у Вищій лізі чемпіонату області відмовилися брати участь 8 команд з 11, в тому числі й ніжинський «Фрунзівець», чемпіонат області, фактично перервався. Шість команд вирішили грати власний кубок, а команди «Агродім» (Бахмач), «Єдність» (Плиски), «Фрунзівец» (Ніжин) та «Полісся-Юність» (Добрянка) вирішили розіграти власний осінній кубок федерації у два кола. Перший матч новоствореного кубку між командами «Агродім» та «Фрунзівець» було зіграно в Ніжині на стадіоні «Спартак» 26  вересня.

На правах господарів ніжинці першими кинулись атакувати ворота суперників і забили. З гострого кута ударом головою відзначився 11-й номер Ростислав Санок. Але по організації гри краще виглядали саме гравці з Бахмача. Пропустивши вони зібралися, зайняли центр поля і почали атакувати. Вже на 25-й хвилині забив Ігор Алєксєєнко, на 32-й відзначився Дмитро Мішенін, а на 35-й – Олександр Гавриленко.

Другий тайм почався з рівної гри: знову ж таки організованіше виглядали гравці «Агродому», але активніше атакували і більше бажання виявляли ніжинці. І ця активність принесла результат: на 55-й хвилині забив Сергій Хоменко. Рахунок став 2:3, зявилися шанси відігратися, чим і спробували скористатися гравці «Фрунзівця». Небезпечні моменти виникали і біля тих, і біля інших воріт, замінами тренери намагалися освіжити гру. Під кінець матчу «Фрунзівець» притис суперника до власних воріт, але забити не зміг. Натомість на доданій 91-й хвилині забили хлопці з Бахмача. Відзначився Артем Коваленко. А на 92-й «Фрунзівець» знову пропустив – відзначався Антон Волошин, встановивши остаточний рахунок 2:5.

Хоча ніжинська команда зазнала поразки, гру хлопці продемонстрували гарну. На такі матчі варто ходити!