Завантаження ...
banner

Нова шахрайська схема на Чернігівщині: подробиці

8948489984.png

10 квітня до поліції звернувся 80-річний мешканець Чернігівського району, який повідомив, що шахраї виманили у нього 8 тисяч гривень. Детальніше у матеріалі.

Про це повідомляє Національна поліція у Чернігівській області.

Як розповів чоловік поліцейським, йому зателефонувала якась жінка та представилась працівницею «відділу контролю медзакладів державної аудиторської служби».

Незнайомка розповіла пенсіонеру, нібито здійснювала онлайн-перевірку призначень медиками ліків для пацієнтів і саме у призначеннях цього 80-річного чоловіка виявила порушення. Далі вона переконала співрозмовника, що він може отримати за це компенсацію. Але для того, мовляв, потрібно оформити «страховку», за якою в подальшому йому і виплатять кошти за «неправильно призначені ліки».

Пенсіонер погодився та пішов до найближчого відділення банку, де перевів на банківський рахунок невідомої особи понад 8 тисяч гривень. Звісно, жодної «компенсації за ліки» він не отримав. Зрозумівши, що його ошукали, пенсіонер звернувся до поліції.

За цим фактом слідчий відкрив провадження за статтею 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поліція наполегливо рекомендує: ніколи не виконуйте вказівок незнайомих осіб, які пов’язані з негайним переведенням коштів. Представляючись співробітниками державних установ, шахраї намагаються ввести вас в оману щоб заволодіти вашими грошима.

Розкажіть про цю схему шахрайства своїм родичам і близьким, особливо людям літнього віку.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер