Завантаження ...

Чернігівщина отримає понад 240 мільйонів на відновлення

27.png

Про це повідомляє портал "Суспільне.Новини" з посиланням на  радника начальника Чернігівської ОВА Андрія Подорвана.

За інформацією Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, ці гроші залишилися з виділених торік коштів Європейського інвестиційного банку. Загалом, місцеві бюджети всіх областей України отримають майже 4,48 мільярда гривень субвенції на всю країну.

Андрій Подорван сказав, що зараз ОВА буде напрацьовувати список документів і перелік вимог та умов, за якими громади подаватимуть свої проекти:

- Зараз готуються умови, перелік буде доведений до громад, щоб вони розуміли, який пакет документів, які об’єкти можна подавати. Буде відповідне розпорядження начальника ОВА, цим буде займатись департамент економічного розвитку, вони будуть збирати із громад ці проекти, пакети документів. Потім ми їх збираємо, опрацьовуємо і вони будуть направлятися на Міністерство розвитку громад, - заявив чиновник.

Подати проекти на погодження до Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури обласна військова адміністрація має приблизно в середині липня, сказав Андрій Подорван.

Після погодження міністерством, ОВА мають затвердити фінальний список проектів. Їх надсилатимуть напряму Європейському інвестиційному банку.

Андрій Подорван, світлина ТОВ "ЗЕМЛЯ І ВОЛЯ"

- Ми орієнтуємось на те, що будемо робити акцент на проектах щодо відновлення – те, що було зруйновано чи пошкоджено: об’єкти соціокультурної сфери, школи, ФАПи, садочки, інші інфраструктурні об’єкти, які важливі для громад. Будемо намагатися зробити так, щоб охопити цими коштами якнайбільшу кількість громад і вирішити якнайбільше болючих питань у громадах, – сказав Подорван.

Як йдеться у повідомленні міністерства, управління всіма обраними проектами відновлення та розвитку інфраструктури здійснюватиметься за допомогою системи цифрового управління відбудовою DREAM.

- Це гарантує прозорість та підзвітність їх реалізації як для громадськості, так і для міжнародних партнерів, - йдеться у повідомленні.

Також, за словами радника начальника ОВА, зараз громади готують проекти, які подаватимуть до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Їх має затвердити Кабмін.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер