Завантаження ...

Чернігівець створив у Ніжині красивий водоспад (Фото, відео)

360090151_709989827803959_4582677376782826349_n.jpg

- Водоспад розташований за адресою Шевченка, 120 (біля ринку "Афганець").

Замовник на ім'я Олександр - він займається ковбасою. Я бачив його лише один раз. Цей об'єкт - водоспад з озелененням Олександру запропонувала втілити в життя чернігівська фірма ландшафтного дизайну "Арт-ленд", коли він до них звернувся.

Я вже давно співпрацюю зі Славою, керівником "Арт-ленду". У них нема своїх спеціалістів зі створення саме водоспадів, тож звертаються до мене. До речі, дане підприємство дуже постраждало через війну, їх виставковий центр рослин у Количивці розбомбили і тепер він тимчасово базується біля ТРЦ "Голлівуд", на тому місці, де взимку заливають каток, а влітку приїздить цирк. У Слави дуже тонке почуття природної краси і попри війну він не покинув справу свого життя та продовжує дивувати оточуючих.

 

- Як видно на відео та фото - водоспад вписаний у рамку з зелених насаджень та гравійного насипу. Озелененням займались люди з "Арт-ленду", а я робив сам водоспад. На це пішло рівно 30 днів. Весь цей час я жив у Ніжині у своїх друзів-волонтерів, - розповідає Олександр Кощеєв.

- Об'єкт має довжину 4.5 метри, висоту 2.7 метри, а ширину 2.5 метри. Спочатку було вирито котлован, аби зробити приймальну камеру, куди буде стікати вода. Окрім суміші з бетону, щебеню та спеціальних полімерів була використана арматура, помпова система, чаша та інші деталі. Водоспад вмикається та вимикається з кнопки.

- Брили водоспаду важкі, чи була залучена якась спецтехніка?

- Не було, вони насправді легкі, пусті всередині, виліплював їх по ходу, вони нікуди не транспортувалися. Робив водоспад весь самостійно від фарбування бетонних брил до встановлення пускової кнопки. Поки працював над водоспадом це місце було загороджено парканом, аби не відволікали перехожі своїми запитаннями.

 

За матеріалами gorod.cn.ua

Фото, відео - Nizhyn Post

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер