Завантаження ...

Дві школярки потонули у Десні: подробиці трагедії

254.png

Про це повідомляє сайт Gorod.cn.ua з посиланням на газету «ГАРТ».

На фото Дарина - зліва, Зоряна - справа

Подруги сумували одна за одною. І 6 липня Зоря­на приїхала в Оболоння (відстань між селами — 35 км.) до Дарини.

— Маршрутка приходить до нас близько 17.00, — розповідає місцевий староста Володимир Гавриленко.

— Люди бачили, як Дарина зустрічала подружку на зу­пинці, як дівчата йшли до неї додому, а потім — на річку.

Бачили їх і випускники оболонської школи, які зби­ралися зустрічати світанок на березі Десни. Дівчата проходили неподалік їхнього намету — прямували на пляж, де неглибоко. Це приблизно за 2 км. від села.

«Рідні спілкувалися з дівчатами телефоном, але після 18.00 подруги перестали відповідати на дзвінки. Після цього мати однієї з них разом зі знайомою намагалися відшукати дівчат самотужки, проте не змогли. Піс­ля цього звернулися в поліцію», — повідомляється на сайті Нацполіції Чернігівської області.

Тривогу забила мама Дарини — Олена. Їй 40. По­дружнє життя не склалося — ростить дочок сама. Пра­цює дояркою в сусідньому селі.

— Трудяща позитивна жінка, — говорить про неї Во­лодимир Дмитрович. — Того дня, за словами Олени, вона натомилася на роботі. Прилягла відпочити і заснула. Проснулася, а дівчат немає. Кинулася шукати. Піз­ніше на березі правоохоронці знайшли одяг, рушники, мобільні телефони Дарини і Зоряни.

— Мені про це повідомили з поліції після третьої ночі, — каже атюшівський староста Станіслав Пилипець. — Це просто не вкладалося в голові. Не знав, як повідомити батькам Зоряни. Вона у них — пізня дитина (обом - по 59, старший син уже одружений), улюблена донечка. Розумниця, відмінниця. Починаю набирати номер батька і зупиняюсь. Так і не зміг. Зателефонував тітці дівчинки. І рідні Зоряни одразу ж помчали в Оболоння.

Шукали дівчат понад три десятки людей — рятувальники, поліцейські, водолази, місцеві жителі. Близь­ко четвертої вечора 7 липня тіла Зоряни і Дарини підня­ли на поверхню. Їх водолази виявили метрів за 300 від місця, де подруги залишили речі.

— Річка там мілка тільки біля самого берега. А далі - різко глибшає: ями, вир. Дарина, мабуть, не знала про це. А Зоряна - й поготів, - зітхає Володимир Гавриленко.

...Тієї ночі в Оболонні вирувала нечувана негода — повалило близько 50 дерев, град понищив багато городів.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер