Завантаження ...

На Чернігівщині попрощалися з п'ятьма полеглими бійцями

108.png

 Про це Суспільному повідомили в Чернігівському обласному ТЦК та СП.

Солдат Василь Шевченко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Солдат Василь Шевченко народився 22 березня 1970 року у місті Бердянськ Запорізької області. З часом переїхав у Чернігів, де закінчив школу №1. Далі навчався у радіозаводському ПТУ. Працював на будівельному підприємстві МЖК "Сервіс" в кувальному цеху автозаводу "Чернігів". Займався відновленням та реконструкцією школи в Семенівці та лікувальних відділень Чернігівської обласної лікарні. Крім того, працював маляром-штукатуром на "Північ – Будпостач".

Після втрати дружини під час повномасштабних бойових дій Василь вирішив долучитися до лав ЗСУ. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А7014 на посаді радіотелефоніста мінометної батареї. Загинув 7 липня 2023 року від тяжких поранень внаслідок ворожого артилерійського обстрілу на Луганщині. Попрощалися з бійцем в Чернігові у Катерининській церкві. Поховали його на кладовищі "Яцево".

Солдат Олег Буленок. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Солдат Олег Буленок народився 22 вересня 1995 року у Чернігові. Закінчив 11 класів місцевої середньої загальноосвітньої школи №7, а після неї вивчився на тесляра. Проходив строкову військову службу у підрозділах ЗСУ, потім працював у супермаркеті. Після подій 24 лютого 2022 року долучився до оборонців України. Служив у складі одного з підрозділів військової частини А4438 на посаді стрільця-санітара. Загинув 16 липня 2023 року під час боїв на Донеччині. Попрощалися з бійцем в Чернігові у Катерининській церкві. Поховали його на кладовищі "Яцево".

Молодший сержант Олег Стельмах. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Молодший сержант Олег Стельмах народився 5 жовтня 1994 року у селі Харкове на Прилуччині. Закінчив дев'ять класів місцевої школи, а потім вступив до Роменського ВПТУ №14, де вивчився на кухаря-кондитера. Після цього навчався у Сумському національному аграрному університеті, де здобув освітній рівень "бакалавр харчових технологій".

Протягом 2018-2019 років проходив строкову військову службу в лавах Нацгвардії. Брав безпосередню участь в ООС на території Луганської області. Після демобілізації працював у Києві на приватних підприємствах. У перший день повномасштабної війни чоловік добровільно прийшов до місцевого ТЦК та СП. Службу проходив у складі одного з підрозділів військової частини А0409 на посаді заступника командира бойової машини, навідника-оператора. Загинув 18 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися та поховали воїна у селі Харкове.

Молодший сержант Сергій Бодянський. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Молодший сержант Сергій Бодянський народився 16 липня 1986 року у місті Прилуки. Навчався у місцевій школі №10. У 2001 році вступив до Прилуцького професійно-технічного училища. У 2004 році успішно здобув освіту за спеціальністю "Електромонтажник силових мереж та електроустаткування". Строкову військову службу проходив у місті Вишгород, потім працював водієм в управлінні ветеринарної медицини, а також був торговим представником.

До ЗСУ долучився ще у 2014-му, коли протягом року брав участь в антитерористичній операції на сході України. У жовтні 2017 року Всеукраїнське обʼєднання "Країна" нагородило його медаллю "За відвагу", а також нагрудним знаком учасника АТО. Після початку повномасштабного вторгнення вдруге пішов до війська. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А7330 на посаді командира бойової машини. Загинув 17 липня 2023 року від отриманих травм внаслідок ворожого авіаудару на Донеччині. Попрощалися та поховали воїна у Прилуках.

Молодший сержант Ярослав Науменко. ФОТО: Чернігівський обласний ТЦК та СП

Молодший сержант Ярослав Науменко народився 1 квітня 1998 року в місті Чортків Тернопільської області. У 2003 році переїхав у село Стодоли Ніжинського району, де і проживав. У 2013 році, після закінчення Стодольської школи, вступив до Ніжинського професійного ліцею побуту та сервісу. У 2018 році опанував професію "монтажник санітарно-технічних систем" та "електрогазозварник". У тому ж році почав працювати за фахом.

Протягом 2018-2019 років проходив строкову військову службу, а у травні 2022 року добровільно пішов до ЗСУ. Службу ніс у складі одного з підрозділів військової частини А1008. 1 грудня 2022 року наказом Головнокомандувача Збройних Сил України його нагородили нагрудним знаком "Сталевий Хрест" із присвоєнням звання "сержант". Загинув боєць 15 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Харківщині. Попрощалися з ним у Ніжині, а поховали у селі Стодоли.

 

Джерело: Суспільне Чернігів

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер