Завантаження ...

Чернігівського митника судитимуть за зловживання службовим становищем

363082016_294507003095722_6807191358977011859_n-591x470.jpg

За даними слідства чоловік, обіймаючи посаду головного державного інспектора одного з митних постів Чернігівської митниці, свідомо не провів належного митного огляду двох транспортних засобів, які належали місцевим мешканкам.

При цьому він достовірно знав, що в автомобілях перевозяться товари, які підлягають обов’язковому письмовому декларуванню й оподаткуванню митними платежами, але не вжив усіх заходів, передбачених митним законодавством, а відтак не забезпечив справляння митних платежів.Унаслідок зловживання чоловіком наданою йому владою та своїм службовим становищем державним інтересам спричинено тяжкі наслідки у вигляді ненадходження до Державного бюджету України митних платежів на загальну суму понад 350 тис. грн.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими п’ятого слідчого відділу (з дислокацією в місті Чернігові) Територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві, за оперативного супроводу Управління СБУ в Чернігівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер