Завантаження ...

Загинула дівчина з Ніжина - українська медійниця Аліна Поліковська

107.png

Про це повідомила журналістка Ольга Артюшенко на своїй сторінці у Facebook.

– Аліна Поліковська загинула. В Грузії. Вона була там із чоловіком і трьома дітьми. Зсув. 30 років, кажуть, нічого такого там не було. Її знайшли. Їх – ще ні. У це неможливо повірити, – написала вона.

За словами Артюшенко, загибла якийсь час мешкала в Утрехті (Нідерланди).

– Аліна була доброю, розумною, красивою – не дивно, що це зрозумів Заза і забрав її до себе у Нідерланди. Вони мали велику чудову сім’ю в Утрехті, – додала журналістка.

З Facebook-профілю Аліни Поліковської відомо, що вона народилася в Ніжині (Чернігівська область). Вивчала практичну психологію в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

Ще навчаючись у Ніжинській школі-гімназії №16, Поліковська стала учасницею жіночої КВН-команди СВ-gіrls. Діяльність команди продовжувалася і під час її навчання в університеті. СВ-gіrls виступали в різних лігах і завершили діяльність у 2004 році.

Згодом загибла медійниця мешкала в Києві та працювала на телеканалі Україна, поки не переїхала до Нідерландів.

Нині відомостей про долю її чоловіка Зази Месхі та дітей немає. Грузинська телекомпанія TV Pirveli раніше повідомляла, що вони вважаються зниклими безвісти. За деякими даними, із трьох дітей – двоє від першого шлюбу Месхі.

Аліна Поліковська з чоловіком та дітьми у Грузії, 2021 рік. Фото: Facebook-сторінка Аліни Поліковської

Раніше в МЗС України поінформували, що внаслідок зсуву ґрунту в Грузії загинула громадянка України, а рятувальники шукають її дитину, яка перебувала на місці трагедії.

Зсув ґрунту в курортному селищі Шові відбувся 3 серпня. Внаслідок стихійного лиха пошкоджені лінії електропередачі, зруйновані дороги та мости. Пошуково-рятувальна операція досі триває.

За останніми даними, знайдено тіла 15 загиблих, ще понад 20 людей шукають. Із зони лиха евакуювали понад 200 осіб.

Фото: Facebook-сторінка Аліни Поліковської

Джерело: Радіо Свобода

 

Аліна була учасницею колись відомої КВН команди „СВ-gіrls”. Архівне інтерв'ю з Аліною - тут.

 

 

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер