Завантаження ...

У Ніжині привітали пасічників

N8pXyzIXbYgMEVc595PNrkGwUD2qS2-metaMzY3NDM3OTA1XzY5NzM3MzYxNTc2NTkyOV81OTc5MzQ2Mzg0NTk5ODM3ODEwX24uanBn-.jpg
Щороку 19 серпня відзначається День пасічника – професійне свято бджолярів України.
Вони зберігають споконвічні традиції цієї справи, розвивають і вдосконалюють її.


Мед – це краплинки сонця і спогади про літо у кожній оселі. Та лише самовіддані професіонали цієї справи знають, яка важка праця дає можливість отримати цей солодкий запашний смаколик. А є ще й інші продукти бджільництва: пилок, бджолиний віск, прополіс, забрус, маточне молочко, бджолина отрута і підмор тощо. Бджільництво годувало і лікувало наших пращурів. До наших днів українці зберегли повагу до людей солодкої справи.
Саме тому сьогодні міський голова Ніжина зібрав і привітав найактивніших і найвідданіших пасічників нашої громади. Він наголосив на значному їх внеску у розвиток галузі і допомогу нашій державі.
Варто зазначити, що серед присутніх був і Богдан Нещерет, який передав нашим військовим 30 л меду. Саме за таку активну громадянську позицію, допомогу Збройним Силам України та з нагоди Дня пасічника бджоляру Нещерету Богдану Анатолійовичу оголошено Подяку міського голови м. Ніжина.
Також було оголошено подяку міського голови членам Спілки бджолярів Ніжинщини за багаторічну працю у сприянні розвитку бджільництва України, активну громадську позицію, допомогу Збройним Силам України та з нагоди Дня пасічника:

Балашу Петру Івановичу;
Береговому Григорію Костянтиновичу;
Іваненку Валерію Миколайовичу;
Картуну Сергію Матвійовичу;
Ковтуну Михайлу Андрійовичу;
Кулішу Віктору Йосиповичу;
Кусію Василю Миколайовичу;
Морковнику Володимиру Миколайовичу.
Панченку Олександру Миколайовичу;
Філю Дмитру Анатолійовичу;
Ясінському Сергію Бронеславовичу.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер