Завантаження ...

Чи варто фарбувати сивину чи краще її підкреслити: що говорять ніжинці

8NZ3BC0oyHrk7zSwKfkocjNO2bcaLu-meta0YHRgdGBLnBuZw==-.png
Побутує думка, що поява сивого волосся засмучує людей, адже сивина — це ознака віку і сиве волосся надає кілька зайвих років.

Також говорять, що сива людина асоціюється з мудрістю і життєвим досвідом. Значить, володарі такого кольору волосся будуть користуватися повагою оточуючих.
Проте, не існує єдиної думки з приводу того, чи варто зафарбовувати сиве волосся, чи ні. Є просто вагомі доводи прихильників і противників фарбування сивого волосся.MYNIZHYN.com запитав у жителів нашого міста: сивина: що краще — зафарбувати чи красиво її підкреслити, щоб ви сказали?

Ми отримали такі відповіді:

Краще зафарбувати.
***
Зафарбувати.
***
Дивлячись у кого і для чого.
***
В ідеалі б підкреслити, зробити якесь маскування...але то добре, якщо від природи власний колір має світлі відтінки. Якщо ж питання стоїть з темним волоссям, то краще фарбування.
***
Ви підняли таку тему для мене актуальну. Нещодавно я серйозно замислилась над цим, бо сивина в мене ще з 19 років, а зараз мені 45 і маю темне волосся, яке треба підфарбовувати кожні 10 днів. Я захворіла і замислилась, чи варто воно того, чи думаємо ми про те, як шкіра голови вбирає всю оту хімію, хай дорогу, хай бюджетну – немає різниці, але ж про наслідки ніхто не буде нас попереджати, це бізнес, це індустрія краси і т.д. Але заради чого йти на оті всі жертви? Щоб що?... Щоб якась тьотя на вулиці на вас подивилася, чи оточуючі не тикали пальцем? Адже свої, рідні люди приймуть нас такими як ми є, і з недоліками і з сивим волоссям. Хіба не так?..  Хоча зарз новий тренд серед зірок – натуральне сиве волосся, яким вони пишаються. А Індіра Ганді мала свою так звану фішку: прядку сивого волосся на голові.Перукарі ведуть суперечки про кращий вибір: зробити сивину прикрасою чи зафарбувати її.
На захист кожного вибору наводяться різні доводи. Пише media/fashion

Чому сивину найкраще зафарбувати
 1. Рання сивина робить дівчину старшою, ніж вона є насправді.
 2. Жінкам, у яких смаглявий відтінок шкіри, краще фарбуватися. Все тому, що сивий колір відноситься до холодних відтінків. А він ніяк не буде поєднуватися з теплим відтінком шкіри.
 3. Також рекомендується фарбувати сивину власницям рідкого і тонкого волосся. Це необхідно для того, щоб створити видиму густоту. Сивина на рідкому волоссі виглядає не дуже красиво. І без того рідке волосся здаються ще більш рідким.
 4. Неслухняне волосся краще фарбувати. Воно стане важче, а значить, буде укладатися краще.
 5. Коли жінка хоче зафарбувати окремі сиві пасма. Якщо сивина погано зафарбовується, то необхідно придбати бальзам для підфарбовування. Він повинен бути того ж відтінку, що і сама фарба. В такому разі вдасться домогтися рівномірного кольору.
Чому сивину краще красиво підкреслити
 1. Сьогодні сивина в моді. Навіть зовсім юні дівчата спеціально фарбуються в сивий колір.
 2. Якщо фарба зовсім не хоче триматися на сивому волоссі, то краще його зовсім не фарбувати.
 3. Це спосіб заощадити гроші і свій особистий час. Адже для підтримання іншого кольору на сивому волоссі необхідно часто фарбувати волосся, а також підтримувати колір за допомогою бальзаму для підфарбовування. Також на догляд за таким волоссям потрібно багато часу. Тому деякі дами вважають за краще зробити модну стрижку.
 4. Так можна зберегти своє здоров'я. Адже в будь-якій фарбі містяться хімічні компоненти, які можуть завдати шкоди здоров'ю.
 5. Виглядає сивина природно на жінках, які переступили 50-річний рубіж.
 6. Сива людина асоціюється у людини з мудрістю і життєвим досвідом. Значить, володарка такого кольору волосся буде користуватися повагою оточуючих.


Також в мережі зараз багато порад та відео, як краще фарбувати сиве волосся, аби його замаскувати і підфарбовувати раз у пів року. Існує безліч сучасних технік.

Читайте також: Як зафарбувати сивину на темному волоссі натуральними засобами
  Вони не соромляться свого сивого волосся, а пишаються ним.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер