Завантаження ...

Ніжин попрощався з двома Героями

xcaNvZZHpm0WTJAWznygviJGJDmWSA-metaN2ZhNWFkNmRfNWMzOV80MGFkXzg0OTRfNjYyMGNiZmQzYjYyXzVfNjUweDQxMF8xXzY1MHg0MTAuanBn-.jpg

Втрати найкращих українських синів назавжди закарбовуються в пам’яті та стають дуже гіркими спогадами про війну.

Світла пам’ять про справжнього патріота, українського воїна, який віддав своє життя, захищаючи нас і мирне українське небо, назавжди залишиться і збережеться в серцях тих, хто знав, любив і поважав Леоніда.
Ботвінов Леонід Леонідович народився 10 січня 1976 року в м. Василівка Запорізької області.З 1982 року по 1990 рік навчався в Ніжинській школі № 3.Після закінчення школи навчався в медичному училищі і отримав кваліфікацію фельдшера. Після училища проходив службу в армії з 19.05.1994 по 20.05.1996 роки. Був одружений. У Леоніда залишився син.

Після повномасштабного вторгнення у березні 2022 року добровільно пішов бойовим медиком захищати країну і потрапив у перший механізований взвод першої механізованої роти першого механізованого батальйону і загинув у результаті штурмових дій противником.
За життя був доброю, чуйною людиною.
Світла пам’ять Герою… 

Також 20 вересня Ніжин попрощався з Героєм – Олександром Каменським, який 16 вересня загинув від рук російського агресора.Провести його в останню путь прийшли земляки, бойові побратимами, друзі, найближчі та найрідніші люди. Тепер він у Небесному Війську та буде тримати мирне небо. Спочивай з миром, наш Герою! Хай горить свіча пам’яті, хто заради нас з вами пожертвував найдорожчим — життям! Вічна пам’ять…
Поховали Героя у Вертіївці.

Ніжинська міська рада
Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер