Завантаження ...

У Ніжині рятували бабусю у маршрутці

tHUKi9bREyGjTl4ykbqSh4JrrZqy8i-metaYmFidWx5YS0xLmpwZw==-.jpg

22 вересня, журналіст Nizhyn Post стала випадковим свідком однієї життєвої історії.

У ніжинській маршрутці жінка впала прямо на підлогу, бо їй стало зле.

В ту ж секунду до неї підскочив один з пасажирів, присів поруч і надав першу допомогу.

Дотягнувши до найближчої зупинки, поруч з гімназією №3, водій зупинив маршрутку. Ще одна пасажирка викликала “швидку допомогу”. Несподівано для всіх бабуся відкрила очі і попросила відвезти її додому. Вона ледь промовляла слова. Але пасажири прийняли спільне рішення передати жіночку у надійні руки медпрацівників.

На зупинці “Міська лікарня” водій разом з чоловіком, який надавав першу допомогу, дуже обережно вивели жіночку з маршрутки. Побути з нею до приїзду “швидкої” погодилася ще одна пасажирка цієї ж маршрутки, бо чоловіки поспішали.

Буквально через кілька хвилин на зупинку приїхала “швидка”, яка забрала бабусю. Жіночку, що називається, передали з рук в руки.

Цей випадок показав: ніжинці мають великі, чуйні серця. Хочеться щиро подякувати всім, хто не залишив людину сам на сам у такій ситуації: водію (одна з пасажирок, побачивши, що журналіст фотографує, зазначила: цей водій – один з накращих на маршруті!), чоловіку, який першим кинувся на допомогу, обом жінкам… Всі разом спрацювали, як єдина згуртована команда. Молодці! А бабусі – здоров’я.

Автор: журналіст Nizhyn Post Вероніка Грицова
Фото автора

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер