Завантаження ...
banner

Ніжинська письменниця Тетяна Сидоренко презентувала свій роман "Ігри з Іваном"

У рамках декади української писемності і мови у Ніжинському училищі культури і мистецтв відбулася зустріч з лауреатом XV Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Тетяною Сидоренко, яка презентувала свій роман «Ігри з Іваном».У рамках декади української писемності і мови у Ніжинському училищі культури і мистецтв відбулася зустріч з лауреатом XV Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Тетяною Сидоренко, яка презентувала свій роман «Ігри з Іваном».

Головний герой роману – уродженець Ніжина, український письменник, поет, священик Іван Величковський. В художнє полотно органічно вплітається життєвий шлях митця та історія міста кінця ХVІІ – поч.ХVІІІ ст.
 
- Діалог душі й тіла, багато вимірність людського буття, потяг до автентики й старожитності, пошук того, хто вміє ставити питання, стильова еклектика… Це все – у «Іграх з Іваном». У книзі є кілька свідомо допущених історичних неточностей. Так вимагав Його Величність Сюжет, - рецензувала роман письменниця.
 
У рамках зустрічі присутні дізналися про невідомі сторінки життя та творчості головного героя роману й отримали незабутні враження від зустрічі з письменницею.

svoboda.fm