Завантаження ...

У Ніжині відбувся вечір пам’яті Данила Конончука (Фото)

NoWkodZLYs8QtxW07ceZALuBrk8vid-metaMzU5NzU1ODg4XzY2NDM1MjEyMjI3NjA2NV83Nzg4NTg4OTM5NDI4NjM1MTU1X24uanBn-.jpg
Пам'ять про героя житиме у його творчості.
30 вересня в одному із кафе Ніжина відбувся благодійний концерт пам’яті Данила Конончука – загиблого героя, гітариста та засновника гурту «ВИРІЙ».

Зібралися рідні та друзі, а також, небайдужі ніжинці, які хотіли підтримати його родину та його творчість.

Основним організатором заходу виступив вокаліст гурту «ВИРІЙ» – Дмитро Горнов. Декілька місяців він складав стратегію концерту, визначалося місце проведення, велися перемовини з гуртами-учасниками та людьми які допомагали з реалізацією його ідеї.

На заході виступали три гурти із Сіверщини: FROM INSIDE OUT – із Сумської області, які грали альтернативу; PAPIRUS – з Чернігова, які додали потужної енергетики та драйву (цьогоріч йому виповниться 23 роки). Завершував концерт гурт «ВИРІЙ», який став продовженням всього, що робив Данило, адже він був не лише сміливим захисником, а й творчою особистістю. 

Аби дізнатися інформацію із перших вуст, журналісти MYNIZHYN.com поспілкувалися з організатором та близьким другом Данила – Дмитром Горновим.


 

«Усі історії пісень Данила так чи інакше є носіями його душі. Тому, поки вони виконуються можна сказати, що Данило продовжує своє життя, адже ми його пам’ятаємо та спілкуємося через ці композиції» - говорить Дмитро.

Уривок із пісні Данила - «Козаки":

Ой, у лузі калина схилилась... 
Чи то тая душа загубилась. 
Ой, у лузі чути зітхання  
Чи останні слова прощання… 
Рано встали козаки, 
Люльки, шаблі на боки 
І пістолі всі до рук – 
Начувайся, вражий дух. 
Військо у степу іде, 
Вся земля під ним гуде.  
Сині очі, чорний чуб  
І рішучий кожен рух


Як було анонсовано, усі кошти зібрані на концерті підуть на підтримку сім’ї Героя - Данила Конончука та його побратимам зі взводу протитанкових керованих ракет.  На концерті зібрали - 10 340 грн. Ці кошти передали його дружині - Олені Конончук.


Гурт "PAPIRUS" - кадри з відеозйомки Дениса Коваля

Гості вечора могли розраховуватися за вхідні білети як готівкою, так і безготівково. Організатори заходу попередньо роздрукували qr-коди із посиланнями на карту дружини Данила і розмістили їх на кожному столику.  Це дало можливість гостям заходу  у будь-який момент часу сканувати код та надсилати кошти на підтримку його родині.


На фото: Гурт "ВИРІЙ"  (архів)

«На жаль, Даню ми вже не повернемо, але його надбання може допомагати людям та підтримувати тих, кому це насправді потрібно. А ми – його друзі та близькі зробимо для цього усе можливе. – каже Дмитро Горнов - Крім цього, я хочу висловити подяку усім гуртам які виступили на вечорі, також закладу та його керівництву за надану можливість проведення концерту. Дякую Анатолію Нагорному, який виступав у ролі гітариста «ВИРІЮ» та головного звукорежисера заходу; Євгену Петренку – постійному гітаристу нашого гурту, який приклав усі зусилля для перевезення та налаштування технічного забезпечення; Денису Ковалю – головному відеооператору заходу; Єгору Фелюсту – організатору багатьох концертів у Чернігові, який приїхав до Ніжина, аби допомогти та забезпечити контроль білетів та підрахунок коштів в кінці концерту».

У Ніжині залишилась родина Данила - дружина Олена та донечка Єва, які завжди шануватимуть його світлу пам'ять. А також родичі, близькі та друзі, які крізь роки будуть вшановувати його самовіддану любов до України та із покоління в поколінння передаватимуть його творчість нащадкам. Щоб наші діти зростали на історіях про справжніх Героїв та завжди пам’ятали про ту надвелику ціну яку довелося заплатити у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої держави — життями справжніх патріотів української землі. Наше завдання: Цінувати, Пам’ятати та Ніколи не забувати про це... Їхній подвиг назавжди має закарбуватися у наших серцях...

Організатори вечора запевняють, що лишилося трішки почекати, незабаром вийде повне відео концерту на каналі тут.
Посилання на альбом повністю створений із пісень Данила можна прослухати тут


На фото: Даня Конончук за життя, у своєму сценічному образі на фестивалі "Тарас Бульба"


"Вирій" у повному складі

Фото з благодійного вечора та з архіву гурту

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер