Завантаження ...

Оренда квартир у Ніжині: найдешевший та найдорожчий варіанти

Оренда квартир у Ніжині: найдешевший та найдорожчий варіанти фото
Попит на житло завжди є актуальним, а особливо зараз, коли люди із зони активних бойових дій шукають прихисток у більш-менш спокійних регіонах країни. 

Журналісти MYNIZHYN дослідили, скільки коштуватиме найдешевша та найдорожча оренда квартири у Ніжині подобово та щомісячно.

Для дослідження ми обрали один з найпопулярніших сайтів, де з'являються оголошення зі здачею квартир в оренду. При аналізі враховувалися лише активні оголшення (ті, строк публікацї яких не перевищує три доби).


Найдешевша оренда квартири (подобово)
Найдешевшою квартирою для подобової оренди з тих, які наразі можливо знайти на ніжинських дошках оголошень, виявилася однокімнатна квартира в районі Ніжинської гімназії №16. За 300 гривень ви зможете, судячи з опису і фото, переночувати у невеликій, але облаштованій квартирі з санвузлом. Кухні тут немає, зате є тенісний стіл для поціновувачів спортивної активності. На можливу іншу активність натякає і примітка «можлива здача погодинно».
 

Найдорожча оренда квартири (подобово)Найдорожча квартира подобово зможе вас порадувати гарним ремонтом, кількістю кімнат, а саме три, наявнісю гарячої води та усіх необхідних для проживання речей. Однією з найбільших переваг є розташування - центр міста. Господарі цінують свою квартиру, а тому не здають для гучних вечірок.

Найдешевша оренда квартири (щомісячна)Найдешевша квартира, яку ви можете винайняти на місяць, не зможе вас порадувати розташуванням, бо вона - на околиці міста, проте ціна досить приваблива - всього 2500 грн/місяць. Наявні необхідні для проживання меблі, дві кімнати загальною площею 45 кв. м., а значить є де розвернутись.
 

Найдорожча оренда квартири (щомісячна)

10000 гривень за квартиру на місяць у Ніжині звучить як щось нереальне. За ці шалені кошти ви отримаєте двокімнатну квартиру з досить просторою кухнею, індивідуальним опаленням та євроремонтом. На доданок велика кількість побутових приборів. Розташування гарне, майже центр міста.

Маємо наступні результати:

- оренда подобово від 300 грн до 700 грн;
- оренда щомісяна від 2500 грн до 10000 грн.

Ви можете обрати будь-який варіант і домовитись з ціною особисто. Варто зазначити, що з тваринками буде трошки складніше знайти квартиру. Зазвичай в оголешеннях пишуть, чи можна взяти домашнього улюбленця.

Як правило, найдешевші варіанти знаходяться подалі від центра. 

Ціни на квартири зі щомісячною оплатою вказані без урахування комунальних послуг.

Досліджував Олександр Воронуха

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер
 
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: