Завантаження ...

На Чернігівщині планують збудувати новий міст через Десну

jCMfFajnL02Fk2FxdxM2x4ckdeU8wf-metaMzg1ODczMTU2XzcyMjcyMDY3OTg5Mzg4OV84ODcxNjQyMTk5MzExNTkwNjc2X24tNzgweDQ3MC5qcGc=-.jpg

Проведені роботи з підготовки тимчасового мосту через Десну поблизу Чернігова до безпечної експлуатації в осінньо-зимовий період. На бетонні плити нанесено спеціальне полімерне покриття для підвищення зчеплення коліс автівок з поверхнею мосту. Роботи були проведені без повного закриття, рух транспорту здійснювався в реверсивному режимі.

Нагадуємо, міст через Десну на під’їзді до Чернігова був зруйнований вночі 23 березня 2022 року, коли під час блокади обласного центру російський літак скинув на нього кілька 250-кілограмових авіабомб, в результаті удару впали прольоти. Зруйнувавши міст, ворог перетворив Чернігів на острів.

Одразу ж після деокупації області були розпочаті роботи по відновленню прямого і найкоротшого сполучення Чернігів — Київ. Розміновано та розчищено територію від боєприпасів, детонована нерозірвана авіабомба. Далі був втановлений понтон та облаштовані під’їзні шляхи до нього. Паралельно було розпочато зведення нового мосту та відновлення старого для організації тимчасового проїзду.

Після колосального об’єму робіт, із залученням вололазів та саперів, улітку 2023 року було відкрито проїзд тимчасовим мостом. Новий, на 4 смуги руху, планують збудувати до кінця 2024 року.


Джерело: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області