17 Листопада 2015
1540
15 листопада на центральному стадіоні "Спартак" відбувся фінальний матч за Кубок Ніжинського району з футболу, в якому взяли участь минулорічний володар Кубку району ФК «Динамо » (м.Ніжин) та ФК«Україна» (с.Крути).
15 листопада на центральному стадіоні "Спартак" відбувся фінальний матч за Кубок Ніжинського району з футболу, в якому взяли участь минулорічний володар Кубку району ФК «Динамо » (м.Ніжин) та ФК«Україна» (с.Крути).
Після урочистого відкриття, перед початком матчу присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих внаслідок терористичних нападів, які сталися 13 листопада в Парижі.
Фінал відзначився зливою гострих моментів, боротьба точилася здебільшого в центрі поля, але стратегію, яку обрало «Динамо МВС» принесло свій результат, 1:4 за «Динамо».
Після гри, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Мелашенко звернулася зі словами вдячності до організаторів спортивної роботи за підтримку не тільки своїх команд, а й футболу в районі в цілому, вручила Кубок і медалі переможцям та фіналістам змагань.