Завантаження ...
banner

Розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду загальною площею майже 23 га: подробиці

Розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду загальною площею майже 23 га: подробиці фото
Рішенням Ніжинського міськрайонного суду 16.11.2023 задоволено позов окружної прокуратури в інтересах однієї з територіальних громад Ніжинського району до фізичних осіб про припинення шляхом розірвання договору оренди земельної ділянки водного фонду загальною площею майже 23 га.

Прокурором встановлено, що у 2003 році РДА передала фізичній особі в оренду терміном на 49 років земельну ділянку площею майже 23 га, яка розташована на території однієї з територіальних громад Ніжинського району.
У 2014 році орендар земельної ділянки помер та право її оренди успадковано у рівних частках спадкоємцями.

Прокурором в суді доведено, що відповідачами у 2021 вказану земельну ділянку разом розташованим на ній водним об’єктом у порушення ст. 51 Водного кодексу України передано в суборенду іншій особі, про що внесено відомості до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Надавши належну оцінку доводам та враховуючи обгрунтованість вимог прокурора, а також очевидне порушення вимог водного законодавства, договір оренди земельної ділянки з розташованим на ній водним об'єктом припинено шляхом його розірвання.

Наразі рішення суду не набрало законної сили.

За інформацією Ніжинської окружної прокуратури

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: