![«Бджолярі Ніжинщини» долучились до привітань дітей зі святом Миколая (Фото) фото «Бджолярі Ніжинщини» долучились до привітань дітей зі святом Миколая (Фото) фото](/storage/thumbs/520/Jpq/SEP/0U6KBpn32Wh4zSHHAQTMDwih-meta0JTQuNC30LDQudC9INCx0LXQtyDQvdCw0LfQstC4IC0gMjAyMy0xMi0wNlQxMzIxMzguODYzLnBuZw==-.webp)
6 грудня - День Святого Миколая
Громадська організація "Бджолярі Ніжинщини" разом з Отцем Сергієм вирішили привітати дітей-сиріт та дітей/осіб з інвалідністю й подарувати солодощі (мед) у День Святого Миколая.
"У 2009 році я запропонував чотири акції на рік: 8 березня, День захисту дітей, День Святого Миколая та Новий рік. У ці дні зазвичай ми допомагаємо продукцією бджільництва дітям. Сьогодні ми, за традицією, долучилися до привітань дітей та подарували їм солодощі у вигляді свіженького меду",- розповідає почесний апітерапевт України, голова громадської організації ''Бджолярі Ніжинщини” Петро Балаш.
Фото: Петро Балаш, Сергій Ясинський (зліва на право)
Фото: Свіжий мед для діток
Фото: Солодощі для дітей-сиріт
Фото: Солодощі для дітей-сиріт
![](/storage/media/94/ba/94ba4d49cfdc9aa607106968935d6fd2.webp)
Фото: Солодощі для дітей-сиріт
![](/storage/media/a3/7d/a37dab85f2d29d991927b2851cd81245.webp)
Фото: Вітання від Отця Сергія до дітей та осіб з інвалідністю
![](/storage/media/6a/c6/6ac659924fea5f6f4e115d30a00726b3.webp)
Фото: Діти радіють солодощам
![](/storage/media/64/02/640207b09a7323c840d3c507ddb1530b.webp)
Фото: Діти отримали солодощі
Висловлюємо щирі слова подяки усім тим, хто долучився до даної акції. Усі діти України потребують зараз підтримки та особливої уваги. Допомагайте за можливості - віддасться сторицею!
Фото: Олександр Воронуха