![Юна ніжинка Софія Банзерук здобула перемогу у трьох міжнародних фестивалях-конкурсах фото Юна ніжинка Софія Банзерук здобула перемогу у трьох міжнародних фестивалях-конкурсах фото](/storage/thumbs/520/s3J/3md/Fj7QgULZpB2ML4PYvvzK9S2i-metaNDI4MTk0MTQyXzg1MjMxOTkzNjkwNDI4MF80Njc5MDY3NDY1MTE3MzY2OTg3X24uanBn-.webp)
Юна ніжинка Софія Банзерук, учениця 7 класу Ніжинської хореографічної школи стала Лауреатом І ступеня у трьох міжнародних фестивалях-конкурсах у номінації «Інструментальний жанр. Фортепіано» /викладач Тетяна Дяконенко.
Про це повідомляють на сторінці Facebook Ніжинська хореографічна школа.
"Софія – юна, успішна, талановита… Інтелектуалка (переможець конкурсів і олімпіад з української мови) та естетка (танцівниця, піаністка). Інтелект допомагає в музиці… Музика розвиває інтелект… З грандіозною перемогою! Нехай твою душу переповнюють світлі емоції, нехай цю радість з тобою розділять твої рідні, близькі та друзі, нехай це буде далеко не остання перемога, хай життя подарує тобі ще багато можливостей проявити себе. Головне — віра в сили і підтримка!", - йдеться у повідомленні.
![](/storage/media/fb/a9/fba965867e8d096d0c129693152af36d.webp)
Фото: Софія Банзерук
Софія отримала перемоги у таких міжнародних фестивалях-конкурсах:
- Двотуровий Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурсь мистецтв «Зимова феєрія талантів» (м. Одеса, 20-21.01.2024)
- IІ Благодійний Міжнародний двотуровий дистанційний фортепіанний фестиваль-конкурс "GRAND PIANO!" (м. Гамбург, Німеччина, 24-28.01.2024)
- Міжнародний благодійний дистанційний двотуровий конкурс мистецтв «BALTIC FEST 2024» (04-08.02.2024)
Бажаємо нових конкурсів, нових перемог і нескінченного натхнення!
Як повідомляв MYNIZHYN, «Нація переможців: розповідаю світові про перемоги українців». У рамках XIV Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я - журналіст!» учениця 1-Б класу Ніжинської ЗОШ І-ІІІ ст. №15 Сабіна Москаленко представляє інтерв'ю з членами ГО "Ніжинські вогники Перемоги" Ольгою Лисивець та Олександром Черненком.