Завантаження ...
banner
banner

На прикордонні Чернігівщині посилили сигнал українського ТБ: що планують робити далі

На прикордонні Чернігівщині посилили сигнал українського ТБ: що планують робити далі фото

На прикордонні Чернігівщині посилили сигнал українського ТБ, далі – блокування ворожих сигналів, - пише Час Чернігівський.

"Хочеться дивитися українські канали. З людьми спілкуватися важко. Люди отримують не ту інформацію, яку хотілося б", - калька місяців тому розповідала Галина Руденкова, староста села Радуль.


Фото: Галина Руденкова. Джерело: Скриншот

Це прикордоння Чернігівщини півроку тому. В багатьох селах цифровий сигнал українських телеканалів і радіо був дуже слабкий, або взагалі його не було. Проте наприкінці 2023 року в області встановили і підключили додаткові вежі для посилення цифрового мовлення. Ситуація змінилася на краще, кажуть представники відповідних структур.  

"Ми маємо державну цифрову мережу, яка покриває всю область, в тому числі і прикордоння. Там, де були проблеми, де українське ТБ не приймалося, або з труднощами. Зараз людина може підключити і побачить українські канали, які транслюються в тестовому режимі в мультиплексі", - розповів Валерій Сорокін, заступник директора департаменту інформдіяльності та комунікацій ОВА.


Фото: Валерій Сорокін. Джерело: Скриншот

"Зараз якщо говоримо про те, що бачать жителі: 1+1, Світло, Сонце, Армія ТБ,  Ми Україна Перший, Рада, Суспільне культура. Інші телеканали мають певний час для того, щоб почати мовлення. МХ-7 це передбачає. Будуть програми радіо", - Ірина Сенченко, представниця Нацради з питань ТБ і радіо в Чернігівській області.


Фото: Ірина Сенченко. Джерело: Скриншот

Наступний етап – блокування теле і радіо сигналу ворожих країн та підвищення українських потужностей, адже ворог продовжує вести інформаційну війну.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі