"Наші люди - безцінний скарб. Коли одні Герої віддають свої життя за Україну, за наступні покоління, за наше з вами безпечне життя, то інші люди нашої країни, нашого міста допомогли придбати таке потрібне авто! Щиро дякуємо підприємцям нашого міста та всім небайдужим людям, хто долучився до збору на придбання машини, яка буде повертати наших полеглих Героїв додому. Ніколи не забудемо кожного полеглого Воїна!
Окремо дякуємо водіям, які зголосилися безкоштовно допомагати", - йдеться у повідомленні.