У Ніжині відбувся кубок Ніжинського району з мініфутболу-2024: хто переміг

У Ніжині відбувся кубок Ніжинського району з мініфутболу-2024: хто переміг фото
23 березня у Ніжині Міським центром "Спорт для всіх" у співпраці з Федерацією футболу Ніжинського району було організовано та проведено "Відкритий кубок Ніжинського району з мініфутболу-2024".

У змаганнях взяли участь вісім команд, які були розподілені на дві групи. Команди, які посіли два перших місця в групі, проходили до наступного етапу змагань — пів-фіналу.

Перше місце в групі "А" посіла команда ФК "Дружба/Козаки", а в групі "Б" — перше місце за командою ФК "Фенікс".

У грі за третє місце перемогу здобула команда ФК "Сапер" м. Ніжин перегравши ФК "Фортуна" с. Ніжинське з рахунком 7-2.

У фіналі змагань зійшлися дві найсильніші команди турніру — ФК "Дружба/Козаки та ФК "Фенікс" м. Ніжин. Перемога та кубок турніру за командою ФК "Дружба/Козаки".