![На Чернігівщині браконьєри сітками наловили риби на 216 тисяч гривень (Фото) фото На Чернігівщині браконьєри сітками наловили риби на 216 тисяч гривень (Фото) фото](/storage/thumbs/520/Ups/F7j/mZBf3p4G8E5Gu0A9e3zoBhFL-metaNDM0MTcwODM4XzgyNjkwMTg0MjgxMzk5MF83NjUwOTY4ODAyNTQwNDA3OTUxX24uanBn-.webp)
Чернігівські поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом браконьєрського вилову риби.
Про це повідомляє Поліція Чернігівської області.
Співробітники Чернігівського районного управління поліції разом із колегами з управління авіації та поліції на воді та рибоохоронним патрулем виявили двох громадян, які поблизу села Прохорів ловили рибу забороненими знаряддями — зяберними сітками. Правопорушники встигли наловити риби загальною кількістю близько 130 шт.
Своїми діями правопорушники завдали збитків рибному господарству України на понад 216 тисяч гривень. Також у правопорушників поліцейські вилучили металевий човен з двигуном та зяберні сітки.
За цим фактом поліція розслідує кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України — незаконне зайняття рибним добувним промислом. Таке правопорушення карається обмеженням або позбавленням волі на строк до трьох років.