У Ніжинському університеті відбувся фінал чемпіонату Ніжина з волейболу серед жіночих команд: хто переміг

6 квітня у спортивній залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулися фінальні ігри чемпіонату Ніжина з волейболу серед жіночих команд.

6 квітня у спортивній залі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя відбулися фінальні ігри чемпіонату Ніжина з волейболу серед жіночих команд.

Про це повідомляє Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя.

Результати:

 • КДЮСШ 3:0 "Жоржини"
 • НДУ 3:1 Незламні

Це був фінальний 10 тур чемпіонату, який стартував наприкінці січня. За підсумками чемпіонату команди посіли такі місця:

 1. Незламні;
 2. НДУ;
 3. КДЮСШ;
 4. Жоржини;
 5. Агроколедж.

Після фінальної гри відбулося нагородження призерів та переможців. Також було нагороджено дівчат і в індивідуальних категоріях, а саме:

 • Кращий темп - Сурмачевська Дар'я;
 • Краща зв'язуюча - Лук'яненко Маргарита;
 • Кращий прийом - Зенченко Вікторія;
 • Краща нападниця - Удовенко Марина;
 • MVP чемпіонату - Покрасьон Вероніка;

Вітаємо команду "Незламні" з чемпіонством!

Також окреме вітання нашій збірній команді НДУ, яка була сформована восени. Кістяк команди складають першокурсниці і це чудовий результат для команди, яку зібрав та тренує тренер Олександр Руденко!

[GALLERY-323]

Чемпіонат Ніжин відбувся за ініціативи та підтримки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя та відділу з питань фізичної культури та спорту.

Як повідомляв MYNIZHYN, 11-12 березня 2024 року в Ніжині у спортивній залі Міського центру «Спорт для всіх» відбувся чемпіонат Чернігівської області з волейболу серед дівчат 2007 року народження

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: