12 Квітня 2024
1041
![Маленький ніжинець — волонтер зі щирим українським серцем — Відео фото Маленький ніжинець — волонтер зі щирим українським серцем — Відео фото](/storage/thumbs/520/TY8/gFO/HP2HmUFbvinhdnogem7C6D7n-meta0JHQtdC30YvQvNGP0L3QvdGL0LkucG5n-.webp)
Наймолодший волонтер БО "Благодійни фонд "Українська незламна душа" — Влад Бочковський. Юний волонтер кожного дня відкладає кошти, які дають йому на булочки в школу. Ця ідея виникла у самого Влада, батьки підтримали його та допомагають.
"Я Влад, мені 7 років, і я — волонтер", — каже Владислав Бочковський.
Більше про маленького ніжинця з великим серцем - дивіться у відео Телеканалу Прилуки: