12 Квітня 2024
1785
![Уродженцю Чернігівщини, який воював на боці "ДНР" у Донецькому аеропорті, дали 15 років фото Уродженцю Чернігівщини, який воював на боці "ДНР" у Донецькому аеропорті, дали 15 років фото](/storage/thumbs/520/2GC/hSd/v4CQ23AFQ1aku22pNrgVRags-metacGhvdG9fMjAyNC0wNC0xMl8xMi0xMy0yNS5qcGc=-.webp)
До 15 років позбавлення волі заочно засудили 29-річного уродженця Чернігівщини Михайла Медвідя, який брав участь у бойових діях на території аеропорту "Донецьк" на боці росіян.
Про це повідомляє пресслужба управління СБУ в Чернігівській області.
Слідство встановило, що у квітні 2014 року Медвідь добровільно вступив до лав воєнізованого підрозділу "Батальйон Спарта", де під час боїв за Донецький аеропорт облаштовував вогневі позиції для великокаліберного кулемета та ніс бойові чергування.
На підставі доказів, зібраних співробітниками СБУ, суд визнав Михайла Медвідя винним.
Раніше MYNIZHYN писав про те, як серед білого дня у Чернігові сталося вбивство: що відомо