Завантаження ...
banner
banner

До Ніжина завітали відомі українські співаки: мета — зібрати кошти на ЗСУ

До Ніжина завітали відомі українські співаки: мета — зібрати кошти на ЗСУ фото

У міському Будинку культури розгорталися неймовірні виступи відомих співаків – Дмитра Волканова, YAKTAK, Андрія Кравченка, які перетворювали зал на магічний світ музики та емоцій. Кожен концерт був, як унікальна історія, де глядачі піддавалися чарівному впливу голосу виконавця та його таланту, — пише Nizhyn Post.

"Ці концерти мали на меті зібрати кошти на потреби українських військових. Від душевних балад до енергійних хітів, артисти дарували слухачам моменти відчуття спільності та взаєморозуміння, залучаючи громадкість до важливої справи підтримки захисників України. Ці вечори змушували серця битися в ритмі музики та стали символом єдності та підтримки нації в складний час", — йдеться у повідомленні.

Ніжинський Міський Будинок Культури

Як повідомляв MYNIZHYN, підприємець з Городні на Чернігівщині Анатолій Лепень винайшов для місцевих волонтерів верстат для розрізання тканини. Він пришвидшує процес виготовлення маскувальних сіток. За словами волонтерки Наталії, тепер рулон довжиною у 200 метрів вони розрізають на смужки за пів години.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Меблі

Меблі

Меблі