![Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото](/storage/thumbs/520/T3S/ry8/rp1c7M8AReFD8fWz0ISrOEfT-metaNDM5ODY1NTMxXzg2MTEyMjgzOTM2MzIyM18xOTI3NDYyODMzMjY2MjE1OTc1X24uanBn-.webp)
22 квітня відзначається міжнародною спільнотою Всесвітній день Землі. З цього приводу учні Ніжинської гімназії №10 посприяли озелененню території школи.
Про це повідомляє Ніжинська гімназія №10.
"У цей день в різних куточках світу проводять різноманітні акції, які покликані спонукати людей бути уважнішими до тендітного і вразливого навколишнього середовища на планеті Земля. Наші учні долучилися до цієї екологічної акції та висадили на території гімназії дерева.
Щиро дякуємо батькам та працівникам закладу за надані саджанці", — йдеться у повідомленні.
![Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №1 Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №1](https://mynizhyn.com/storage/3255/conversions/8x0e9zXU7drvr3Zev6e4q0quSlHsOX-metaNDM5ODY2NTA5Xzg2MTEyMzEyOTM2MzE5NF8yMjA1MjYyMzExMzY2NzQyMjIxX24uanBn--preview.webp)
![Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №2 Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №2](https://mynizhyn.com/storage/3256/conversions/C9JVCgxbwIJ7CyQz941ngLVqsbAoid-metaNDM5ODQ5MzI3Xzg2MTEyMzA2NjAyOTg2N183Mjk5NjkxODA0MjQ3NzMxODgyX24uanBn--preview.webp)
![Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №3 Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №3](https://mynizhyn.com/storage/3257/conversions/5d0MLG40EZT5p55uipBZA9hFFsmXWJ-metaNDM5ODA1NzgwXzg2MTEyMjk5NjAyOTg3NF81MzU3MzQ4ODU3NzA4MjM3MTQ5X24uanBn--preview.webp)
![Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №4 Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №4](https://mynizhyn.com/storage/3258/conversions/JWdKep0KIjWTf9PeUl97OfSQKRMGOZ-metaNDM5NDM4MDUxXzg2MTEyMzA0MjY5NjUzNl81OTE4NDc2OTIwODk5Njc4OTM5X24uanBn--preview.webp)
![Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №5 Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №5](https://mynizhyn.com/storage/3259/conversions/GIg6pLOMsZ1Z0azKeiv8ZtxW5ll43u-metaNDM5OTM0NjM3Xzg2MTEyMjkyNjAyOTg4MV83MDk4NTA1MzgxNjg4ODQ0MDA1X24uanBn--preview.webp)
![Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №6 Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №6](https://mynizhyn.com/storage/3260/conversions/GH8rHYi7VPs3zNWTzf6iVwMiADXwpG-metaNDM5OTg1MTA2Xzg2MTEyMjk4OTM2MzIwOF8zMDg5MzY2NjcyMjgyOTc3NDQxX24uanBn--preview.webp)
![Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №7 Озеленення Ніжина: учні Ніжинської гімназії №10 висадили дерева фото №7](https://mynizhyn.com/storage/3261/conversions/KMQC5wj8KvU7D4jWGP1TfgF3seBAfy-metaNDQwMTQ1NzA2Xzg2MTEyMjg1OTM2MzIyMV8xMDA1OTA2NDUwNDY5MDQ1NDE2X24uanBn--preview.webp)
Як повідомляв MYNIZHYN, 18 квітня виповнюється 106-а річниця з дня заснування Товариства Червоного Хреста України. На честь події представники Ніжинської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України на чолі з Наталією та Єлизаветою Саєнками подарували місту вісім молодих саджанців магнолії. Під керівництвом ландшафтного дизайнера КП ВУКГ Наталії Довгаль та начальника підрозділу утримання парків та скверів Ярослава Білана у центральному парку Шевченка було висаджено вісім магнолій та 30 кущів гібіскусу.