![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото У Ніжині зацвів бузок — Фото фото](/storage/thumbs/520/Y8z/9V7/WUftvFkNpkwDrnblURmj2xTa-meta0KTQvtGC0L7Rh9C60LAgLSAyMDI0LTA0LTI5VDIwMTQzNC45NjYucG5n-.webp)
У Ніжині розпочалося пишне цвітіння бузку. Цей період року завжди привертає увагу мешканців міста та гостей, які приходять насолодитися яскравими барвами та солодким ароматом квітів.
Цікаво, що в Англії та на Сході цей чагарник вважають символом розставання. У нас же він уособлює у собі травень і є певним переходом від весни до літа. В астрології його пов’язують зі знаком тельця. Цього року бузок прийшов до нас раніше, ніж зазвичай. Тому радимо вам не баритися і піти насолодитися цим прекрасним видовищем, поки воно ще з нами.
Цвітіння бузку триватиме приблизно два тижні, після чого місцеві жителі будуть чекати на наступний рік, щоб знову потішити око цією красою.
Пропонуємо вам насолодитися разом з нами цвітінням бузку в Ніжині. Приємного перегляду.
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №1 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №1](https://mynizhyn.com/storage/3435/conversions/eKvIGIuPN5zqU1DgMsjf1mkgDb41k8-metaSU1HXzAxODguanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №2 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №2](https://mynizhyn.com/storage/3436/conversions/89JgDiHj8pCrC7UITaDhbU1I6nw1kr-metaSU1HXzAxOTcuanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №3 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №3](https://mynizhyn.com/storage/3437/conversions/bGwNIsMHmRuqNEB1CvUCwnGE8hsGPj-metaSU1HXzAyMDEuanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №4 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №4](https://mynizhyn.com/storage/3438/conversions/NQg1kQQ1VlGRjGR5ALdvoMD4Lp9HM8-metaSU1HXzAxOTkuanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №5 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №5](https://mynizhyn.com/storage/3439/conversions/wroFu8N8Lj1zoWrVjqmgjGJw92Erwv-metaSU1HXzAyMDUuanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №6 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №6](https://mynizhyn.com/storage/3440/conversions/e1amr0hZUh0M7zFPNO2TvRZ9T3JOeu-metaSU1HXzAyMDguanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №7 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №7](https://mynizhyn.com/storage/3441/conversions/X7H8QsHvozE1TK1EY5TTjmPUpA25Ft-metaSU1HXzEwMjkuanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №8 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №8](https://mynizhyn.com/storage/3442/conversions/7lXBFjSBLOFIcpCqfEQQjFz9N4TvYn-metaSU1HXzEwMzEuanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №9 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №9](https://mynizhyn.com/storage/3443/conversions/y5CPpKut3p1anXFtNlhRXhcQ9Cp47a-metaSU1HXzEwNDcuanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №10 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №10](https://mynizhyn.com/storage/3444/conversions/3gDxduft7Y9HoMSwhuXVYooTI5LZIQ-metaSU1HXzEwMzMuanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №11 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №11](https://mynizhyn.com/storage/3445/conversions/HE68tvSKl3RePeSn93XptA4yibwbP0-metaSU1HXzEwNTEuanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №12 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №12](https://mynizhyn.com/storage/3446/conversions/VmuFi47wIRSzutlWiEq5pOUUEBmIxi-metaSU1HXzEwNDguanBn--preview.webp)
![У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №13 У Ніжині зацвів бузок — Фото фото №13](https://mynizhyn.com/storage/3447/conversions/wAAnIp0XdS6zhuY0wCF8sBrHDkdMtZ-metaSU1HXzEwNTcuanBn--preview.webp)
Також пропонуємо переглянути невеличке відео.
Як повідомляв MYNIZHYN, багато хто знає про ніжинський огірок як місцевий бренд. Цей овоч має стійку асоціацію з містом. В чомусь заслужену, але й завищену. Коли зникла безліч сторінок місцевої історії лишились тільки огірки. Але Ніжин мав і інші символи. Наприклад, квітку, що з’єднала місто над Остром з історією Еллади та Гетьманщини.