Завантаження ...
banner

На війні загинув 19-річний доброволець з Чернігівщини Богдан Ткаченко

На війні загинув 19-річний доброволець з Чернігівщини Богдан Ткаченко фото

10 червня під час виконання бойового завдання загинув 19-річний доброволець з села Виблі (Куликівської селищної громади) Богдан Ткаченко.

Про це повідомляє Куликівська селищна рада.

"Богдан народився 30.01.2005 року в селі Виблі в багатодітній сім"ї.

Навчався у Виблівській школі. Після закінчення 9 класів продовжив навчання у Куликівському аграрному ліцеї, який закінчив у 2023 році за спеціальністю: слюсар з ремонту сг машин, тракторист, машиніст, водій автотранспортних засобів.

У грудні 2023 року уклав контракт і долучився до лав ЗСУ, свідомо, у зовсім ще молодому віці, обравши шлях захисника. У складі 3-го десантно-штурмового батальйону в/ч А-0224 ніс службу із захисту держави на гарячому сході.

10 червня 2024 року, під час виконання бойового завдання старший стрілець 1-го десантно-штурмового відділення, 2-ї десантно-штурмової роти, 3-го десантно-штурмового батальйону в/ч А-0224 Богдан Васильович Ткаченко загинув, до останнього подиху, залишаючись вірним присязі та своїй державі.

Немає таких слів, якими б можна було полегшити біль родини Ткаченків. Кривава війна забрала уже другого сина. У травні 2022 року, захищаючи Україну, загинув старший брат Богдана Андрій.


Фото: Богдан Ткаченко. Джерело: Куликівська селищна рада

Доземний уклін і глибокі співчуття родині Ткаченків", — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв MYNIZHYN, 11 червня Ніжин провів в останню путь свого захисника – Михайла Федоряку.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: