Погані сусіди та проблеми з водовідведенням: як минув прийом громадян міським головою

13 червня відбувся прийом у міського голови. Три питання, які порушували ніжинці, мали побутовий характер. На що скаржилися ніжинці — читайте далі.

13 червня відбувся прийом у міського голови. Три питання, які порушували ніжинці, мали побутовий характер. На що скаржилися ніжинці — читайте далі.

Про це на своїй сторінці Facebook пише Nizhyn Post.

Так, сусідка заявника Олексія Андрійовича з провулку Вересневого викопала вигрібну яму впритул до його криниці, тим самим порушивши не тільки санітарні норми, а й добросусідські відносини.

Зі слів начальника відділу благоустрою Наталії Бойко, дана історія триває давно. Спеціалісти відділу неодноразово просили жінку зупинити роботи по облаштуванню вигрібної ями. Тим паче, що територія двору дозволяє перенести яму в інше місце. Жінка пообіцяла, але далі обіцянок справа не пішла. Тепер в Олексія Андрійовича єдиний вихід — подавати на сусідку до суду.

Колективну скаргу про підтоплення земельних ділянок на вул. Садовій озвучила ніжинка Надія Віталіївна. Справа у тому, що викопаний понад 10 років тому канал, який відводив воду з прилеглих вулиць в озеро Графського парку, замулився. Раніше, коли у жителів вистачало сил і можливостей, вони чистили його самі. Тепер — не справляються. Тому в погребах постійно стоїть вода. Каналізація теж затоплена.

Т. в. о. начальника Управління житлово-комунального господарства та будівництва Світлана Сіренко і директор КП "Служба Єдиного Замовника" Владислав Корман зійшлися на тому, що дану проблему треба вирішувати комплексно: спочатку вирізати навкруги дерева та поросль, а потім вже чистити канал від листя та бруду.

В ідеалі було б добре прокласти тут лотки, оскільки грунт нестабільний. Берега постійно осипаються. Проводити роботи можна тільки вручну. Взагалі треба робити окремий проєкт, а це час і кошти. Ціна питання складає майже 80 тис гривень. З часом вона тільки зростатиме.

"Опрацюйте дане питання разом. За можливості, якнайшвидше допоможіть людям!" — звернувся очільник міста до керівників комунальних служб.

Ніжинець Ігор Віталійович на прийомі представляв інтереси мешканців будинку вул. Небесної Сотні, 12. Проблеми аналогічні — з водовідведенням.

"Незважаючи на те, що цей будинок не знаходиться на нашому обслуговуванні, я направляв туди сантехників. На жаль, вони не змогли нічого зробити. На мою думку, там існує перелом каналізаційної системи. Тобто треба робити ремонт каналізації, яка йде від вигрібної ями.  Ціна питання — до 2 млн гривень", — зазначив керівник КП "СЄЗ".

Обговоривши питання разом з керівниками комунальних служб, очільник міста надав доручення керівництву водоканалу побувати на місці і внести свої пропозиції щодо подальшого вирішення ситуації.

[GALLERY-455]

Автор: журналіст Nizhyn Post Валентина Савчук

Як повідомляв MYNIZHYN, 11 червня на сесії Ніжинської міської ради депутати схвалили виділення 400 тисяч гривень для запуску виробництва на швейній фабриці.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: