Завантаження ...
banner

Підтримка міжнародних партнерів: на Чернігівщині відновили 70% зруйнованих будівель

Підтримка міжнародних партнерів: на Чернігівщині відновили 70% зруйнованих будівель фото

Завдяки підтримці міжнародних партнерів на Чернігівщині відновили 70% зруйнованого росіянами житла та об'єктів соціальної інфраструктури.

Про це, як передає Укрінформ, повідомив перший заступник голови Чернігівської ОВА Костянтин Мегем під час панельної дискусії на Конференції з відновлення України у Берліні.

“Саме завдяки підтримці міжнародних партнерів нам вдалося відновити уже 70% зруйнованого житла та соціальної інфраструктури, забезпечити безпечні умови в закладах освіти, енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури. У таких умовах самі б ми не справились”, — сказав Мегем.


Фото: Костянтин Мегем. Джерело: Чернігівська ОДА

За його словами, область має гуманітарне та економічне співробітництво з багатьма країнами Європи. Зокрема — Латвія та Франція активно включились у допомогу з відбудови соціальної сфери й житла та забезпечення логістики регіону. Також Мегем, як приклад муніципального партнерства, назвав відбудову школи у селищі Ягідне Іванівської громади, яка суттєво постраждала від російських атак. До її відновлення, зауважив він, долучилось 12 європейських партнерів.

Посадовець висловив сподівання на подальше поглиблення співпраці і додав, що в Німеччині уже обговорили це питання із землею Мекленбург-Передня Померанія.

Фото: 24 канал

Як повідомляв MYNIZHYN, уже майже два місяці команда платформи пам’яті Меморіал спільно із краєзнавчим музеєм Ічні працює над створенням цифрового меморіалу громади.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: