Ніжин отримав комп’ютерну техніку від міжнародних партнерів

15 червня від міста-побратима Прейлі (Латвія) надійшло 50 комп’ютерів, які будуть направлені для потреб ніжинських закладів освіти.

15 червня від міста-побратима Прейлі (Латвія) надійшло 50 комп’ютерів, які будуть направлені для потреб ніжинських закладів освіти.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомляє Ніжинська міська рада.

"Ніжинська громада плідно співпрацює з Латвійською республікою ще з 2016 року, а в 2022 році була укладена Угода про співпрацю з латвійським містом Прейлі, яке стало для нас справжнім містом-побратимом і щороку оздоровлює ніжинських дітей. Минулого року спільними зусиллями з Ризькою агенцією інвестицій та туризму наша громада виборола право на реалізацію проєкту "Міст дружби Рига-Ніжин", що фінансуються Міністерством закордонних справ Латвії. Проєкт дає можливість нашим освітянам та молодіжним працівникам вивчити латвійський досвід.

[GALLERY-462]

Дякуємо за допомогу та підтримку Ніжинської громади керівництву Ризької міської ради, латвійському благодійному фонду "Tavi draugi" та Посольству України в Латвії за допомогу та підтримку Ніжинської громади", — йдеться у повідомленні.

Як повідомляв MYNIZHYN, Ніжинський професійний аграрний ліцей отримав меблі від французької БО

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: