Мешканця Ніжинщини засуджено за ухилення від мобілізації: який вирок отримав чоловік

Мешканець Ніжинщини отримав вирок — три роки позбавлення волі за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період.

Мешканець Ніжинщини отримав вирок — три роки позбавлення волі за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період.

Про це повідомляє Ніжинська окружна прокуратура.

За публічного обвинувачення Ніжинської окружної прокуратури Бобровицький районним судом ухвалено вирок стосовно 49 – річного чоловіка за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період (ст. 336 КК України).

Прокурором в суді доведено, що військовозобов’язаний мешканець Ніжинського району, будучи визнаним військово-лікарською комісією придатним до проходження військової служби, у січні 2024 року отримав повістки про призов на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Водночас, всупереч вимог ст. 65 Конституції України, вимог Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24.02.2022 № 65/2022 «Про загальну мобілізацію», умисно не з’явився до навчального центру для проходження військової служби, тим самим ухилився від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період.

Вироком суду чоловіка засуджено до трьої років позбавлення волі. Наразі вирок законної сили не набрав.

Фото: ТСН.ua

Як повідомляв MYNIZHYN, 42-річний чоловік перебуваючи у гостях, у стані алкогольного сп’яніння, почав конфліктувати з одним із знайомих. У результаті він намагався убити кривдника.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: