У Чернігові чоловіка зі зламаною ключицею засудили за ухилення від мобілізації - що про це відомо

У Чернігові суд визнав винним місцевого жителя за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації. Його засудили до 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном.

У Чернігові суд визнав винним місцевого жителя за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації. Його засудили до 3 років позбавлення волі з іспитовим терміном.

Про це повідомляє УНІАН.

Відповідне рішення ухвалив Деснянський районний суд Чернігова наприкінці червня. Рішення суду оприлюднене в Єдиному реєстрі судових рішень. Згідно з документом, обвинувачений свою вину визнав. У суді він підтвердив, що 11 серпня минулого року пішов до Центру адміністративних послуг, щоб виписатися з квартири. Звідти його перенаправили до військкомату.

У військкоматі в чоловіка забрали військовий білет та відправили на проходження медичного огляду, де йому встановили діагноз: консолідований перелом правої ключиці. Однак лікарі вказали, що він придатний до військової служби, тому йому виписали повістку на 16 серпня.

Чоловік каже, що приносив медичні документи про свій хворобливий стан, але лікарі їх не дивилися. На указану дату він не з`явився до військкомату. Водночас він пояснив, що не оскаржував висновок ВЛК, бо не знав законодавство. Також у суді чернігівець повідомив, що йому зробили операції і наразі він також потребує оперативного втручання. Він додав, що у скоєному щиро розкаюється і просить суд суворо не карати його.

Суд визнав чоловіка винуватим у пред`явленому йому обвинуваченні за ст. 336 Кримінального кодексу України (ухилення від призову на військову службу під час мобілізації) і призначити йому покарання у вигляді 3 років позбавлення волі. Відповідно до ст. 75 Кримінального кодексу України, суд вирішив звільнити від відбування, призначеного судом покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк 2 роки.

«Оцінюючи досліджені в судовому засіданні докази, перевіривши доводи сторони обвинувачення та сторони захисту, суд вважає, що винуватість обвинуваченого у вчиненні злочину, передбаченого ст. 336 КК України є доведеною поза розумним сумнівом», - зазначається у рішенні суду.

Раніше ми писали: Мешканця Ніжинщини засуджено за ухилення від мобілізації: який вирок отримав чоловік

Ілюстративне Фото. Джерело – informator.ua

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: