Завантаження ...
banner

На Чернігівщині дослідили три водойми на наявність небезпечних хворою: чи є привід бити на сполох

На Чернігівщині дослідили три водойми на наявність небезпечних хворою: чи є привід бити на сполох фото

На Чернігівщині перевірили три водойми на те, чи відповідають вимогам санітарно-мікробіологічні показники. Які результати отримали дослідники — дивіться далі.

За інформацією Козелецького відділення центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, у результаті дослідження відкритих водойм, зокрема річок Десна, Остер та ставку, у населених пунктах Острі, Козельці та селі Олексіївщина санітарно-мікробіологічні показники відповідають вимогам наказу МОЗ від 02 травня 2022 року №721.

Також при дослідженні лабораторією проб води особливо небезпечних інфекцій холерного вібріону з річок Десна та Остер — не виявлено.


Фото: Результати дослідження Остра. Джерело: Козелецьке відділення центру контролю та профілактики хвороб


Фото: Результати дослідження Десни. Джерело: Козелецьке відділення центру контролю та профілактики хвороб


Фото: Результати дослідження ставка на Чернігівщині. Джерело: Козелецьке відділення центру контролю та профілактики хвороб

Дослідження вказаних водойм за санітарно-хімічними показниками, в тому числі біохімічне споживання кисню, ще триває, тож, медики обіцяють повідомити про результати аналізу додатково.

Як повідомляв MYNIZHYN, одного спекотного дня наші журналісти пройшли по берегу Остра до всім відомого шлюзу, який знаходиться неподалік від центру і туди зручно діставатися як пішки, так і на велосипеді або автівкою. Ексклюзивні фото та відео — переглядайте у матеріалі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: