Завантаження ...
banner

Водій ніжинської маршрутки №39 повернув жінці втрачені золоті прикраси

Водій ніжинської маршрутки №39 повернув жінці втрачені золоті прикраси фото

7 липня в одній з ніжинських груп розмістили оголошення: “Доброго дня! Сьогодні в білій маршрутці №39, приблизно о 14:00, були загублені золоті прикраси: іконка, шпилька і кулон. Поверніть, будь ласка, за винагороду!”, а через кілька годин авторка цього допису Ольга Гусар через соцмережі вже дякувала водію білої маршрутки № 39 і дівчині, котрі знайшли і віддали власниці загублені речі. Хоча їхні імена вона так і не дізналася, про що досі шкодує, пише Nizhyn Post.

На диво, ця історія мала гарне завершення, адже не кожен здатен на такий вчинок — повернути чужі речі. Тим паче, якщо це — золоті вироби.

Журналіст Nizhyn Post зв’язалася з авторкою допису Ольгою Гусар, щоб дізнатися подробиці вчорашньої історії.

Вона з маленьким сином приїхали до Ніжина з Вертіївки. Від ринку до зупинки “Молодіжна” діставалися білою маршруткою №39. Син помітив, що в мами розстібнувся ланцюжок на шиї. Але жінка не звернула уваги на його слова. Отямилася пізніше… Підвіски, що були на золотому ланцюжку, зникли.

“Скоріше, за все, впали на підлогу, але я не почула. Звісно, засмутилася. Зателефонувала кумі, яка живе у Ніжині, пожалілася (один з кулонів подарували Ользі Гусар на день народження синочка, він був для неї по-особливому дорогим). Та порадила пошукати маршрутку та одночасно дати оголошення в соцмережі: а раптом пощастить?! Так я і зробила”, – розповідає пані Ольга.

На останній автобус до Вертіївки молода мама з синочком запізнилися. Вирішили повертатися додому електричкою. Поки її чекали, побачили біля вокзалу… білу маршрутку. Пані Ольга вирішила спитати у водія, чи раптом не знайшлися її речі. Водій посміхнувся і протягнув жінці те, що вона загубила. Сказав, що їх знайшла дівчина-пасажирка.

“Знаєте, я так розгубилася, що не віддячила водієві. Навіть не сподівалася, що речі знайдуться. Але є на світі добрі і чесні люди! Щиро вдячна їм за їхнє добро! Хай воно повернеться до них сторицею!”, – підсумовує пані Ольга.

Сподіваємося, цей пост побачать водій білої маршрутки №39 і дівчина, яка знайшла і повернула загублені речі. Знайте: завдяки таким людям, як ви, віра в добро не згасає!

Авторка: журналістка Nizhyn Post Валентина Савчук

На колажі прикраси, які повернули власниці

Як повідомляв MYNIZHYN, 21 червня у ніжинському дитсадочку "Соколятко" сталася незвичайна подія — із гнізда випало маленьке совенятко, розміром з їжачка, ще й літати не навчилося... Його врятували ДСНС-ники.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: