Завантаження ...
banner

Підроблене посвідчення військовозобов`язаного: на Чернігівщині оштрафували чоловіка

Підроблене посвідчення військовозобов`язаного: на Чернігівщині оштрафували чоловіка фото

На Чернігівщині чоловік отримав штраф у розмірі 850 гривень за те, що надав поліцейським підроблене тимчасове посвідчення військовозобов'язаного.

Про це йдеться у вироку Чернігівського районного суду від 2 липня 2024 року.

Згідно з документом, йдеться про одруженого, безробітного, раніше не судимого жителя села Ряшки Прилуцького району. 19 травня правоохоронці під час розшуку громадян, які ухиляються від призову на військову службу за мобілізацією, попросили чоловіка надати документи. Посвідчення військовозобов`язаного, видане на його ім`я, виявилося підробленим.

При цьому, йдеться у судовому рішенні, військовий квиток засудженого виданий 17 червня 1998 року. Тимчасове посвідчення військовозобов`язаного йому не видавали.

"Під час досудового розслідування чоловік свою вину визнав. Засуджений не оскаржував встановлені досудовим розслідуванням обставини та згоден на розгляд обвинувального акту за його відсутності. Чоловіку роз`яснили, що у разі розгляду обвинувального акту у спрощеному порядку, він буде позбавлений права оскаржувати вирок", — йдеться у вироку.

Чоловіка визнали винним у використанні підробленого документа і призначили покарання — штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 850 гривень.

Як повідомляв MYNIZHYN, мешканець Ніжинщини отримав вирок — три роки позбавлення волі за ухилення від призову на військову службу під час мобілізації на особливий період.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: