Завантаження ...
banner

Наловили червонокнижної риби: на Чернігівщині затримали браконьєрів

Наловили червонокнижної риби: на Чернігівщині затримали браконьєрів фото

9 липня 2024 року рибоохоронний патруль на Чернігівщині затримав браконьєрів, котрі нанесли збитки рибному господарству в понад 250 тисяч гривень.

Про це повідомляє Чернігівський рибоохоронний патруль.

На річці Смяч, поблизу селища Смяч Сновської громади виявлено двох місцевих мешканців, які ловили рибу за допомогою забороненого знаряддя лову — сітки «бредень».

У протизаконний спосіб порушники добули 85 екземплярів риби, загальною вагою 10 кг: щука звичайна – 69 одиниць, плітка звичайна – шість одиниць, плоскирка – чотири штуки та шість риб занесених до Червоної книги України: в’язь звичайний – дві штуки і минь річковий  – чотири одиниці. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 256 252 грн.

На порушників складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 та ч. 2 ст. 90 КУпАП. Матеріали справи будуть направлені до Щорського районного суду для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності. У правопорушників вилучені заборонене знаряддя лову та незаконно добуті водні біоресурси. Вирішується питання щодо внесення відомостей до єдиного реєстру досудових розслідувань..

Як повідомляв MYNIZHYN, перед судом на Чернігівщині постануть двоє рибалок, котрі займались незаконним рибним промислом та завдали істотних збитків. Вони без належних документів та дозволу на вилов риби трьома сітками наловили 463 рибини та завдали істотну екологічну шкоду навколишньому природному середовищу на загальну суму понад 750 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: