Ніжинський легкоатлет завоював "срібло" на Всеукраїнському турнірі у Сумах

На початку березня в Сумах проходив Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи Олімпійського чемпіона Юрія Білонога. В турнірі взяли участь більше 500 спортсменів з різних куточків України. В секторі зі штовхання ядра, представник Ніжина Дмитро Кравченко зайняв другу сходинку п'єдесталу пошани.

Штовхання ядра

На початку березня в Сумах проходив Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи Олімпійського чемпіона Юрія Білонога. Це традиційний турнір у якому взяли участь більше 500 спортсменів з різних куточків України. Змагання проводились у кращому легкоатлетичному манежі України.

В секторі зі штовхання ядра, представник Ніжина Дмитро Кравченко (тренери Кремез О.М. та Кремез М.П.) впевнено виконав всі спроби і з результатом 15.14 зайняв другу сходинку п’єдесталу пошани. За місяць до цих змагань у Запоріжжі на чемпіонаті України серед юнаків та дівчат свого віку (1999р.н.) Дмитро штовхнув ядро на 15.65 (виконав І розряд) та зайняв 4 місце.

Побажаємо Дмитру успіхів, адже по переду нові чемпіонати області та України!