Чоловічі команди розіграли Кубок Ніжина з волейболу

Фото.
В суботу-неділю 9-10 квітня спортивний зал по вулиці Прилуцька вирував емоціями від відкритого кубку міста Ніжина з волейболу серед чоловічих команд. Шість команд з Чернігова, Чернігівської області, міста Бровари та міста Ніжина розпочали боротьбу за головні призи турніру

Волйбол

Любителі спорту, а саме волейболу пам’ятають подію недільної давнини, щодо перемоги міської жіночої команди «ТЕМП» у відкритому кубку міста Ніжина з волейболу серед жіночих команд.

Ось і вихідними днями 9-10 квітня спортивний зал по вулиці Прилуцька вирував від емоцій та накалу гри від відкритого кубку міста Ніжина з волейболу тепер уже чоловічих команд. Шість команд з Чернігова, Чернігівської області, міста Бровари та міста Ніжина розпочали боротьбу за головні призи турніру.

У над напруженій боротьбі, зазнавши лише однієї поразки за весь турнір володарем кубку міста з волейболу серед чоловічих команд стала міська команда «ТЕМП». Друге місце зайняла команда «Друзі» м. Бровари і на третьому місці «Агро-Кім» м. Ічня. На четвертій сходинці опинилася команда чернігівської «Юракадемії», 5 місце несподівано посіла команда «Чернігівспорт», а останню сходинку зайняла команда «КДЮСШ» м. Ніжин.

Майже все «золото» волейбольного сезону 2015-2016 років було завойоване міським волейбольним клубом «ТЕМП».

Всі призери та переможці турніру були нагороджені спортивними нагородами відділу з питань фізичної культури та спорту, а також цінними подарунками від спонсору змагань магазину живих напоїв «Пан Бровар».

Склад команди-переможниці «ТЕМП»: Павло Глушко – капітан команди, Олег Казмірчук, Захар Несторенко, Олександр Мойсєєв, Анатолій Катріч, Віталій Литвин, Леонід Петрик.