Завантаження ...

Ніжинські боксери стали призерами чемпіонату області

Два дні тривав в Чернігові відкритий чемпіонат ДЮСШ «Атлет» з боксу серед жінок та чоловіків, новачків усіх вікових груп та вагових категорій. Міська команда боксерів у складі 8 спортсменів, яких тренує Руслан Лагойко, представляли місто на цих змаганнях

Чемпіонат з боксу, бокс, ДЮСШ

Два дні тривав в Чернігові відкритий чемпіонат ДЮСШ «Атлет» з боксу серед жінок та чоловіків, новачків усіх вікових груп та вагових категорій. Міська команда боксерів у складі 8 спортсменів, яких тренує Руслан Лагойко – тренер з боксу ДЮСШ, представляли місто на цих змаганнях і приємно, що всі учасники стали призерами чемпіонату.

Антон Ісаєнко, вагова категорія до 35,5 кг став срібним призером. Ілля Карапиш – 35,5кг, Андрій Костенко – 52 кг, Андрій Курлаєв – 56кг, Данило Гриценко – 35,5 кг, Роман Романенко – 69 кг стали переможцями змагань.

Михайло Іов та Олександр Колесник у ваговій категорії до 60 кг стали бронзовими призерами.