Завантаження ...
banner

Переможців гри "Джура" визначено

21 квітня завершився І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). «Джура» – військово-спортивна відважних і сміливих. Погодні умови не зіпсували настрою конкурсантів, які продемонстрували наполегливість у боротьбі за перемогу

Джура, Сокіл

21 квітня 2016 року завершився І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). «Джура» – військово-спортивна гра. Гра відважних і сміливих. Погодні умови не зіпсували настрою конкурсантів, які продемонстрували готовність і бажання змагатись, наполегливість у боротьбі за перемогу. А ці якості будуть потрібні у дорослому житті. 

Згідно програми проведено конкурси:
«Рятівник»,
«Смуга перешкод»,
стройова підготовка,
стрільба,
орієнтування,
завершено конкурс «Таборування».
 
Першість здобули:
І місце – команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 10;
ІІ місце – команда ліцею;
ІІІ місце – команда ЗОШ І-ІІІ ст. № 9.
 
На урочистому закритті конкурсу переможців вітали начальник управління освіти Ніжинської міської ради Крапив'янський С.М., заступник начальника управління освіти Пономаренко Н.О. Усі команди-учасники змагань отримали дипломи і цінні подарунки. Спонсорами змагань стали: депутати Чернігівської обласної ради Наталія Копиця та Андрій Віротченко; депутати Ніжинської міської ради Вікторія Паскевич та Юрій Галата, ВАТ «Ніжинський жиркомбінат», ПП Остапенко, страхова компанія «Провідна», ФОП Зубенко.
Управління освіти щиро вдячне Ніжинському міськрайонному об'єднаному військовому комісаріату та Ніжинському відділенню товариства сприяння обороні України за допомогу в проведенні гри «Сокіл» («Джура»).
Переможцям – команді ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 - зичимо успіхів у обласному етапі змагань.
 
Прес-центр гри «Джура»

Джура, СокілДжура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл

Джура, Сокіл


По темі: Гра «Джура» почалася!