Завантаження ...
banner
banner

Викладачі НДУ взяли участь у конференції в Марокко

23-25 травня у місті Бені Меллаль (Королівство Марокко) у рамках проекту GeSt (Гендерні Студії: крок до демократії та миру) була проведена конференція «Гендер, ідентичність та освіта», організатором якої був The Sultan Moulay Slimane University, а співорганізаторами – усі члени консорціуму


23-25 травня 2016 року у місті Бені Меллаль (Королівство Марокко) у рамках проекту GeSt («Програма підготовки Гендерні Студії: крок до демократії та миру у сусідніх до ЄС країнах з різними традиціями») за програмою Erasmus+ була проведена конференція «Гендер, ідентичність та освіта», організатором якої був The Sultan Moulay Slimane University (Марокко), а співорганізаторами – усі члени консорціуму.

Участь взяли такі університети: Університет  Витовта Великого (Каунас, Литва), Центральноєвропейський університет (Будапешт, Угорщина), Університет Аристотеля (Салоники, Греція), Університет міста Маноуба та Університет міста Соуссе (Туніс), Universite Sidi Mohammed Ben Abdellah (Фес, Марокко), Isis центр для жінок та розвитку (Марокко) та три українські університети – Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.
 
Конференція мала на меті залучити дослідників та вчених з різноманітних областей для обміну досвідом в галузі гендерних досліджень, тим самим формуючи надійну платформу для ефективного запуску даного проекту. Тематика доповідей не обмежувалась основними напрямками роботи конференції, серед яких: питання статі в мові, культурі і суспільстві; відтворення гендерної нерівності в освітніх установах; гендерні стереотипи в засобах масової інформації, поп-культурі; питання гендерної соціалізації; ідентичність і влада тощо.

Понад 130 учасників  з університетів-партнерів та різних марокканських установ представили основні результати своїх досліджень в цій області, поділилися своїми ідеями, знаннями і досвідом з іншими учасниками конференції. Представники команди виконавців проекту від Ніжинського університету (Лісова Т., Щотка О., Желіба О. та Ковальчук Ю.) також активно включилися до дискусії.  
 
Крім того, 26 травня була проведена друга координаційна нарада партнерства, на якій було обговорено поточні питання виконання проекту, труднощі та проблеми, які в даний час виникають у партнерів при виконанні своїх зобов'язань в рамках проекту, плани щодо подальшої діяльності.

Відділ міжнародних зв’язків
 НДУ
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: