Завантаження ...

Держслужбовці змагались на спартакіаді

Спартакіада
 

18 червня  в Чернігові відбулася ХVІ літня обласна спартакіада серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій і працівників органів місцевого самоврядування. 

Відкривав спартакіаду на центральному стадіоні області голова Чернігівської ОДА і за сумісництвом очільник обласного осередку Національного олімпійського комітету Валерій Куліч.
 
Цьогоріч рекордна кількість команд держслужбовців – 24 – вступила у боротьбу за право сформувати зі своїх учасників збірну, яка представлятиме Чернігівщину на Всеукраїнській спартакіаді.
 
Наше місто почесно представляла делегація на чолі з начальником відділу з питань фізичної культури та спорту П.В. Глушком. Ніжин прийняв участь у таких видах спорту як, настільний теніс, волейбол, перетягування канату, шахи та шашки.

Команда Ніжинського району, в складі якої й голова районної ради Олег Бузун та голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин, також взяла участь у  спартакіаді державних службовців.

Кращим результат став виступ волейбольної збірної м. Ніжина. Із 24 команд-учасниць ніжинці стали першими за всю історію проведення даних змагань. На шляху до перемоги були обіграні команди Ніжинського, Семенівського, Новгород-Сіверського та Срібнянського районів. Склад команди: П. Глушко, А. Кушніренко, С. Шовкун, О. Сушко, Т. Ворона, В. Ярмолюк та Є. Євса.

Також чудово виступила наша шахістка В. Пузікова, яка виборола 7 місце.Спартакіада

Спартакіада

Спартакіада

Спартакіада

Спартакіада