Завантаження ...

Висновок екологів: вода в Острі чиста


8 липня 2016 року група журналістів виїхала на очисні споруди Ніжина для того, аби на власні очі пересвідчитись у якості води, яка потрапляє до річки Остер. Начальник очисних споруд Ігор Луценко спростував чутки щодо забруднення річки, а також продемонстрував журналістам біологічні ставки, вода в яких має нормальний вигляд та не має неприємного запаху.

Окрім цього, він повідомив про те, що вода в біоставках в нормі, про що яскраво свідчить наявність в них риби. Перед тим, як потрапити до річки Остер, стічні води проходять щоденний аналіз, довгий та поетапний шлях очистки довжиною в сім кілометрів. Повна біоочистка з послідуючим відстоюванням на біоставках проходиь в чотири етапи.

Як зазначив Ігор Луценко, очисні споруди працюють в штатному режимі, за останній час надзвичайних ситуацій не було.

Також журналісти мали можливість ознайомитись із процесом глибокої біологічної очистки за допомогою радіальної установки «Акватор», вода в якій також в нормі.
 
Представник Державної екологічної інспекції України в Чернігівській області також повідомив про те, що було проведено декілька аналізів, які підтверджують, що вода в річці Остер чиста.
 
 

 Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення
та комунікацій 
з громадськістю виконавчого
комітету 
Ніжинської міської ради